Презентация
| Цвят на продукта | Черен |
| Вътрешна памет | 512GB |
| Ram памет | 12GB |
| Модел | Magic8 Pro 5G Dual SIM |
| Тип телефон | Смартфон |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
| Състояние на продукта | Нов |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
| Цвят на продукта | Черен |
| Вътрешна памет | 512GB |
| Ram памет | 12GB |
| Модел | Magic8 Pro 5G Dual SIM |
| Тип телефон | Смартфон |
| Опаковка | Блистер |
| Състояние на продукта | Нов |
| Производител | Honor |
| Адрес | Улица Сянмуху, апартамент 3401, единица А, сграда 6, Шум Йип Скай Парк, улица Хонгли Уест, район Футян, Шънджън, улица номер 8089, 518040 Гуандун, Китай |
| Отговорна организация | Honor Technologies Germany GmbH |
| Адрес | Улица Тулузер Алее, номер на улица 27, D-40211 Дюселдорф, Германия |
| Имейл | deutschland@honor.com |