Презентация
| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-C - USB-C |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 3m |
| Мощност | 100W |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
Изчерпано количество
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече







| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-C - USB-C |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 3m |
| Мощност | 100W |
| Опаковка | Блистер |



Ефективно управление на мощността
Чрез технологията за бързо зареждане и интегрирания двоен E-Marker чип, кабелът оптимизира потока на енергия, осигурявайки напреднала сигурност и постоянна производителност.
Проектиран за изключителна издръжливост
Изработен от премиум хранителен силикон, кабелът предлага изключителна гъвкавост и приятно усещане при допир. Освен това, усилената структура удължава живота на над 50,000 огъвания.
Спецификации:
Материали: силикон, алуминиева сплав, цинк;
Конектор: Type-C към Type-C;
Мощност: 100W;
Скорост на трансфер: 480Mbps;
Изходящ ток: 5A;
Дължина на кабела: 3m.

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория