Презентация
| Аксесоар | Адаптор |
| Свързаност | 3.5mm - 3.5mm |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Аудио |
| Гама продукти | AV118 |
| Дължина на кабела | 2m |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
| Съдържание | Адаптор |
| Състояние на продукта | Нов |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
Изчерпано количество
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече

| Аксесоар | Адаптор |
| Свързаност | 3.5mm - 3.5mm |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Аудио |
| Гама продукти | AV118 |
| Дължина на кабела | 2m |
| Опаковка | Блистер |
| Съдържание | Адаптор |
| Състояние на продукта | Нов |

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория