Презентация
| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-A - USB-C |
| Цвят на продукта | Лилав |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 100W |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
В наличност
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече












| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-A - USB-C |
| Цвят на продукта | Лилав |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 100W |
| Опаковка | Блистер |



Бързо зареждане
Защо да губите време чакайки устройството ви да се зареди. Изберете кабел за данни Fast Charging и телефонът ви ще има 100% батерия.
Премиум материали
Плетеният найлон и цинковата сплав са двете издръжливи материали, които определят дълготрайността на кабела Type-C. Забравете за крехките кабели!
Спецификации:
Материали: найлон, цинк;
Конектори: USB, Type-C;
Мощност: 100W;
Дължина на кабела: 1m.
Внимание! Този кабел НЕ е съвместим с устройства Apple iPhone.

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория