Презентация
| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-A - USB-C |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 18W |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
Изчерпано количество
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече





| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-A - USB-C |
| Цвят на продукта | Черен |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 18W |
| Опаковка | Блистер |



Бързо зареждане
Съвместим с Power Delivery, кабелът 3mk Hyper N-Series USB-C доставя до 18W (9V/2A,). Премиум USB кабелът е идеален за оптимално зареждане на телефоните.
Повишена издръжливост
Изграден от издръжлив плетен найлон, кабелът издържа на над 10,000 огъвания, като е перфектен за ежедневна употреба и мобилност.
Спецификации:
Материали: алуминий, найлон;
Конектори: USB, Type-C;
Мощност: 18W;
Изходящ ток: 9V/2A;
Скорост на прехвърляне на данни: 480Mbps;
Дължина на кабела: 1m.

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория