Презентация
| Аксесоар | Кабел |
| Свързаност | USB-A - microUSB |
| Цвят на продукта | Сив |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Гама продукти | Cafule |
| Дължина на кабела | 0.5m |
| Мощност | 18W |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
| Съдържание | Кабел |
| Състояние на продукта | Нов |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
Ниски наличности
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече




| Аксесоар | Кабел |
| Свързаност | USB-A - microUSB |
| Цвят на продукта | Сив |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Гама продукти | Cafule |
| Дължина на кабела | 0.5m |
| Мощност | 18W |
| Опаковка | Блистер |
| Съдържание | Кабел |
| Състояние на продукта | Нов |

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория