Презентация
| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-C - USB-C |
| Цвят на продукта | Бял |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 100W |
Пакет за продажба
| Опаковка | Блистер |
| Състояние на продукта | Нов |
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
€0,00 EUR
Ниски наличности
Не може да се зареди възможността за взимане
Получавате поръчката си навреме с помощта на нашите ефективни и надеждни доставки.
От въпроси за продукти до поддръжка след продажба, нашият екип от специалисти е тук, за да ви помогне.
Ако не сте напълно доволни от покупката си, моля, свържете се с нашия екип за обслужване на клиенти. Виж повече







| Аксесоар | Кабел |
| Прибиращ се кабел | Nu |
| Свързаност | USB-C - USB-C |
| Цвят на продукта | Бял |
| Функционалност | Данни и зареждане |
| Дължина на кабела | 1m |
| Мощност | 100W |
| Опаковка | Блистер |
| Състояние на продукта | Нов |



Бързо зареждане
С мощност от 100W, кабелът е отлично решение за бързо зареждане на телефона или лаптопа ви.
Стабилен и бърз трансфер на данни
Прехвърляйте големи файлове между лаптоп и телефон без прекъсвания или загуба на сигнал.
Спецификации:
Конектори: Type-C към Type-C;
Мощност: 100W;
Скорост на трансфер на данни: 480Mbps;
Дължина на кабела: 1m.

Алтернативни продукти
Може да ви хареса също
Често купувани заедно
Предложи надграждане към
Популярни в същата категория